Pilniki Banan Pilniki banan to bardzo popularne i cenione wśród stylistek akcesoria do wykonywania profesjonalnego manicure. Dzięki ich zastosowaniu można odpowiednio modelować paznokcie oraz tipsy, nadając im pożądany, efektowny kształt. Ergonomiczny kształt banana pozwala na dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc, a modelowanie płytki paznokcia jest wygodne i dokładne.

Nasz sklep internetowy Dyskont kosmetyczny jest hurtownią paznokci i rzęs. Pośród różnorodnej oferty produktowej do stylizacji paznokci, znajdują się pilniki banan, które są wydajne i trwałe, a ich cena jest wyjątkowo niska. Oferujemy wysokiej jakości pilniki, które posiadają różne stopnie gradacji, takie jak 80/80, 80/100, 100/100, 100/180 oraz 180/240. Dzięki gruboziarnistej lub drobnoziarnistej formule mają różne zastosowania. Gruboziarnista strona służy do modelowania grubszej płytki paznokcia oraz ściągania masy akrylowej i żelowej, zaś drobnoziarnista do idealnego wygładzenia i prac wykończeniowych przy krawędzi paznokci.

Oferowane pilniki dostępne są w różnych kolorach i o zróżnicowanej powierzchni ziarnistej. Dzięki ich wykorzystaniu wykonywanie manicure jest bardzo wygodne zarówno dla profesjonalnych stylistek, jak i pań, które wykonują je w warunkach domowych.