Wosk Twardy na stronę

ItalWax Full Body Wax 1000g luksusowy wosk twardy w granulkach do depilacji całego ciała bezpaskowej niskotemperaturowy

Wosk twardy służy do depilacji wrażliwych części ciała, takich jak okolice bikini, twarz i pachy, ponieważ jest bardzo przyjacielski dla delikatnej skóry. Nie wymaga użycia pasków, wystarczy podgrzać go w specjalnym garnuszku. Ta metoda depilacji jest niemal bezbolesna, bardzo skuteczna i trwała. A do tego łatwa do wykonania.

Nasz sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny jest hurtownią paznokci i rzęs. Oferujemy także profesjonalne kosmetyki do makijażu, preparaty i akcesoria do depilacji, meble fryzjerskie i kosmetyczne. Pośród szerokiej gamy produktowej, przeznaczonej do depilacji, znajduje się wosk twardy. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje wosków twardych, min. zestawy do depilacji woskiem na gorąco, woski miodowe i czekoladowe ze szpatułką w rondelku, wosk w postaci perełek o bardzo delikatnej formule czy wosk w granulkach.

Płatności za wybrany produkt można dokonać poprzez nasz wygodny system online. Dzięki wyjątkowej okazji jaką jest specjalny program lojalnościowy i aktualne obowiązujące promocje, cena za woski twarde jest bardzo atrakcyjna.
Wszystkie oferowane produkty do depilacji cechują się bardzo dobrą jakością, rekomendowaną przez znane, sprawdzone i cenione marki kosmetyczne.