Kolczyki Studex na stronę

Kolczyki i akcesoria Studex

Przekłuwanie uszu to bardzo popularny zabieg, który można wykonać w gabinecie piercingu, u kosmetyczki lub samemu. Zdaje się, że moda na przekłuwanie uszu nigdy nie minie. Jednakże przy tego typu zabiegach ważne jest bezpieczeństwo, sterylność oraz jakość kolczyków, które zostaną użyte do przekłucia. Wybierz kolczyki Studex, które są najlepiej sprzedającymi się kolczykami do przekłuwania uszu na całym świecie!

System Studex Plus - krótko o systemie przekłuwania uszu

Firma Studex opracowała profesjonalny system przekłuwania uszu - System Studex Plus - gwarantujący bezpieczną, higieniczną i komfortową pracę. To opatentowane rozwiązanie wymaga jedynie zaopatrzenia się w odpowiednie kolczyki i aparat do przekłuwania uszu. Kolczyki Studex wykonane są z chirurgicznej stali nierdzewnej i nie uczulają. Nasz sklep online oferuje kolczyki Studex srebrne i złote, w tym także z oczkami w wielu różnych barwach. W tej kategorii znajdziesz też inne produkty marki Studex, między innymi oryginalny aparat do przekłuwania uszu, który jest łatwy w użyciu, łatwy do utrzymania w czystości i łatwy w ładowaniu. Podczas jednego ruchu ucho zostaje nie tylko przekłute, ale umieszczony jest w nim kolczyk i zapinka. Jeżeli używasz w swoim gabinecie Systemu Studex Plus, czyli wysokiej klasy aparatu do przekłuwania uszu stosowanego wraz autentycznymi, sterylnymi kolczyki do przekłuwania uszu, masz zapewnione lata bezproblemowego wykonywania tego typu zabiegów. Warto też wybrać firmowy płyn do pielęgnacji uszu po przekłuciu. 

Zobacz co jeszcze ma do zaproponowania renomowana marka w dziedzinie przekłuwania ciała i zaopatrz się w kolczyki oraz akcesoria Studex niezbędne do przeprowadzenia zabiegu. Przekłuwanie uszu produktami firmy Studex jest bardzo proste, a przede wszystkim bezpieczne!

Chcesz wyglądać jeszcze lepiej każdego dnia? Wypróbuj nasze akcesoria do makijażu znanych marek!