Maseczka Ochronna Maseczka ochronna skutecznie zabezpiecza przed ryzykiem zakażenia się różnymi drobnoustrojami chorobotwórczymi, bakteriami i wirusami, przenoszonymi drogą kropelkową. Dzięki jej wykorzystaniu skutecznie chronimy się przed zakażeniem i rozprzestrzenianiem się groźnych dla zdrowia i życia chorób, takich jak wirus grypy czy bardzo groźny koronawirus. Dzięki specjalnej konstrukcji i zastosowaniu wysokiego poziomu filtracji, maseczki takie doskonale chronią, nie ograniczając przy tym oddychania.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie różne rodzaje maseczek ochronnych, które wykonane są z materiałów cechujących się wysoką filtracją, zmniejszając tym samym ryzyko zakażenia i przenoszenia groźnych chorób. Pośród naszej oferty znajdują się maseczki jednorazowe i wielokrotnego użytku. W zależności od modelu mogą być trójwarstwowe z flizeliny, dwuwarstwowe z włókniny, półmaski: filtrujące, składane, antywirusowe i ze specjalnym zaworkiem wydechowym oraz kosmetyczne z węglem aktywnym.

Maseczka ochronna dostępna jest w różnych modelach, rozmiarach i kolorach. Dzięki bardzo wysokiemu poziomowi filtracji, bo co najmniej 98 procent, zapewniona jest skuteczna ochroniona przed pyłkami, bakteriami czy drobnoustrojami. Cena maseczek jest bardzo korzystna, zaś zdrowie i życie jest bezcenne.