Kuferek na kosmetyki na stronę

Kuferek kosmetyczny XXXL 4w1 walizka kosmetyczna na kółkach obrotowych 360 - Diamond 3D srebrny ze srebrnymi okuciami

Kuferek kosmetyczny XXL dwuczęściowy na lampę i frezarkę czarny gładki srebrne okucia (bez kratki )

Kuferek kosmetyczny XXL na lampę i frezarkę z kratą dwuczęściowy gładki czarny czarne okucia

W naszym sklepie znajdziesz między innymi pięknie wykonane kuferki na kosmetyki. Do swojego asortymentu włączamy wyłącznie produkty wysokiej jakości, które idealnie łączą w sobie walory praktyczne z estetycznymi. Sprawdź, który z nich najbardziej odpowiada na Twoje potrzeby.

Kuferki kosmetyczne na akcesoria do paznokci

Tego rodzaju kuferek kosmetyczny z pewnością przyda się zwłaszcza tym manicurzystkom i stylistkom, które oferują usługi z dojazdem do klienta. Można w nim zmieścić nawet standardową lampę UV, a także szereg innych przyrządów, rozmieszczonych w osobnych komorach tak, aby można było łatwo znaleźć to, co akurat jest w danym momencie potrzebne.

Szeroki wybór

Nasza hurtownia kosmetyczna dba o to, aby klient miał szeroką gamę wyboru produktów. W związku z tym, znajdą Państwo u nas kuferki kosmetyczne dostępne w wielu różnych kolorach (np. czarnym, fioletowym bądź różowym) czy nawet wzorach (np. zebra lub panterka) oraz w rozmaitych rozmiarach. Posiadają one srebrne okucia, a ich wnętrze pokryte jest czarnym aksamitem. Sprawdź także inne akcesoria do manicure i lakiery hybrydowe Semilac, które możesz przechowywać i transportować w jednym z kufrów kosmetycznych dostępnych w naszym sklepie.