Szablony na stronę

Szablony do paznokci to podstawowe wyposażenie każdego profesjonalnego salonu, który zajmuje się fachowym wykonywaniem manicure. Służą różnym celom, takim jak przedłużanie paznokci czy aplikowane ozdób na płytkę paznokciową. Te niezwykle przydatne akcesoria umożliwiają stylistkom wygodną i efektywną pracę, ponieważ dzięki nim możliwe jest wykonywanie stylizacji zgodnie z wymaganiami klientki.

Szablony do paznokci to całe spektrum różnego rodzaju wzorów, które posiada w swoim asortymencie nasz sklep internetowy. Pośród zróżnicowanej oferty znajdują się złote i srebrne, profesjonalne szablony do przedłużania paznokci na formie, które dostępne są w różnych szerokościach. Dzięki doskonałej jakości klejowi idealnie dopasowują się do paznokcia i bardzo dobrze trzymają. Wyposażone są w precyzyjną podziałkę. Mamy także szablony wielokrotnego użytku, przeznaczone do przedłużania paznokci przy wykorzystaniu żelu lub akrylu, a także nadające okrągłe zakończenie.

Oferujemy również samoprzylepne szablony, umożliwiające malowanie wzorku. Dzięki nim można uzyskać efektowny french lub bardziej skomplikowane, atrakcyjne wzory. Oferowane produkty to wysokiej jakości akcesoria, dzięki którym możesz mieć olśniewający i trwały manicure.