Preparaty Do Dezynfekcji  na stronę

Z pewnością każdy z nas, już od najmłodszych lat słyszał słowa powtarzane przez mamę czy babcie „umyj ręce”. Te słowa, wymawiane dzień w dzień większości osobom utrwaliły się na tyle, że w określonych sytuacjach mycie rąk stało się nawykiem i codzienną rutyną.

W ostatnim czasie coraz częściej oprócz mycia rąk wodą i mydłem stosuje się preparat przeznaczony do dezynfekcji skóry rąk, który ze względu na swój specjalnie opracowany skład, ma moc usuwania bakterii bytujących na skórze dłoni. Są to środki na bazie alkoholu, nie powodują podrażnień a wręcz przeciwnie — dzięki składnikom kojącym pomagają zregenerować naskórek.

Słowo „dezynfekcja” ma rodowód łaciński, który na język polski tłumaczy się dosłownie jako „odkażanie”. Jest to słowo oznaczające definitywne pozbycie się mikrobów chorobotwórczych z powierzchni ciała, blatów roboczych, narzędzi chirurgicznych lub innych przedmiotów, których sterylność, z różnych powodów nie powinna budzić wątpliwości.
Dezynfekcja środkami antybakteryjnymi dotyczy głównie osób pracujących w placówkach medycznych, takich jak: przychodnie, gabinety zabiegowe, szpitale czy ambulatoria.

Interesującą ofertę, obejmującą preparaty przeznaczone do dezynfekcji skóry rąk przedstawia nasz sklep internetowy Lilaróż. Jest to dyskont kosmetyczny, oferujący swoim klientom żele antybakteryjne, płyny do dezynfekcji oraz inne kosmetyki ochronne.
Preparaty zalecane do odkażania skóry prezentowane w ofercie, mają postać żelu lub płynu, a nanosi się je na dłonie za pomocą specjalnej pompki, dokręcanej do pojemnika. Niektóre produkty, zwłaszcza żelowe specyfiki, zamykane są standardową nakrętką.
Większość preparatów umieszczona jest w opakowaniach o pojemności 0,5 litra, ale znajdziemy tu także preparaty w pojemnikach litrowych i 0,7 litra. Najmniejszym z dostępnych opakowań jest buteleczka o pojemności 50 ml, zawierająca żel antybakteryjny, przeznaczony do użytku indywidualnego.

Poniżej przedstawiamy niektóre produkty dezynfekujące, których opisy umieszczone są na naszej stronie internetowej:

- płyn do dezynfekcji skóry rąk Velodes Soft. 1 litr. Preparat skutecznie usuwa większość bakterii
  i niektóre rodzaje wirusów. Stosowany jest w higienicznym i chirurgicznym odkażaniu dłoni,
- AHD 1000 – płyn odkażający w opakowaniu o pojemności 1 litra. Zalecany jest do dezynfekcji rąk i
  małych powierzchni narzędzi,
- Izosol — preparat przeznaczony do dezynfekcji skóry rąk — opakowanie 500 ml
- Semilac żel – preparat w żelu, dostępny w opakowaniu o pojemności 50 mililitrów. Sprawdza się jako
  osobisty żel antybakteryjny.
Ceny prezentowanych przez nas preparatów nie są wygórowane i zmieniają się w zależności od wielkości opakowania.

Internetowy sklep Lilaróż prowadzi całodobową sprzedaż online.