Kępki na stronę

Kępki rzęs na pasku

Czasem samo wytuszowanie rzęs nie wystarczy, by „wydobyć oko”. Jak w prosty sposób podkreślić i powiększyć oko? Wypróbuj kępki rzęs. Rzęsy na pasku w formie kępek są dosyć łatwe w użyciu. Dzięki nim uzyskasz efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Możesz je stosować na co dzień, aby zachwycać zalotnym spojrzeniem, jak również na specjalne okazje takie jak wesele, urodziny, randka czy inne ważne wyjście.

Zalety sztucznych kępek

Kępki rzęs służą do zagęszczania i przedłużania rzęs. Dzięki nim można wspaniale podkreślić spojrzenie. Można doklejać je na całej linii rzęs, po środku, albo mocować tylko w zewnętrznych kącikach oczu. Wszystko zależy od stanu naszych naturalnych rzęs oraz rezultatu jaki chcemy osiągnąć. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz rzęsy kępki o różnych długościach. Wybór jest kwestią indywidualną i powinien zostać dopasowany do kształtu i wielkości oka oraz preferencji w makijażu. Kępki mogą też różnić się skrętem, jednak najbardziej popularny jest skręt C, który umożliwia zniwelowanie efektu wizualnego opadania powiek bez efektu ciężkości. Warto zwrócić uwagę, że kępki pozwalają osiągnąć bardziej naturalną stylizację oka niż rzęsy na pasku oraz są tańsze niż metody objętościowe stosowane w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dodatkową zaletą prezentowanych rzęs na pasku jest ich ekonomiczność - możemy je ponownie użyć przy uprzednim umiejętnym ściągnięciu. Do tej metody stylizacji rzęs potrzebne będą kępki rzęs, kleje do rzęs i pęseta. Jak przykleić kępki? Chwytamy kępkę rzęs pęsetą, moczymy jej końcówkę w kleju i odciskamy nadmiar na dłoni. Następnie naciągamy powiekę i przykładamy kępki dokładnie między swoimi rzęsami, najbliżej własnej linii rzęs, dociskamy i czekamy ok. 30 sekund. Pamiętaj, że przyklejanie kępek rzęs najlepiej zaczynać od zewnętrznego kącika oka.

Sprawdź także sztuczne rzęsy Mink dostępne w ofercie naszego sklepu oraz zmywacze kleju do rzęs przydatne przy ściąganiu kępek.