Rękawiczki Winylowe Rękawiczki wykonane z winylu charakteryzują się wysoką odpornością na tłuszcze, a także smary, oleje, rozpuszczalniki, preparaty kosmetyczne i weterynaryjne. Ich wykorzystanie zapewnia utrzymanie wysokiego poziomu higieny przy działaniach sanitarnych. Z tego względu idealnie nadają się do pracy w wielu branżach, takich jak gastronomia, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz w pracach przy różnego rodzaju maszynach i urządzeniach przemysłowych.

Sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny oferuje doskonale chroniące skórę powierzchni dłoni rękawiczki winylowe, które dostępne są w dwóch wariantach. Pudrowane ułatwiają zakładanie, a te bez środka pudrującego zmniejszają ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Oferowane modele można zakupić wygodnie poprzez system online, a ceny, które proponujemy to prawdziwe okazje, ponieważ cena takich rękawiczek może być wyjątkowo tania, a to dzięki naszym programom lojalnościowym.

Rękawiczki winylowe dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach i pakowane po 100 sztuk. Oferowane produkty to ochronne, niejałowe rękawice diagnostyczne, które mają wielorakie zastosowania, takie jak min. kontakt z żywnością, zabiegi pielęgnacyjne, medycyna laboratoryjna i diagnostyczna czy dezynfekcja i prace porządkowe.