Wosk W Puszce Wosk w puszce to specjalistyczny produkt, który powinien się znaleźć na wyposażeniu każdego profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Dzięki nowocześnie opracowanej formule, produkty takie nie powodują podrażnień skóry, są antyalergiczne, mają działanie łagodzące, odżywiają i nawilżają.

Wosk w puszce to produkt nowej generacji, który dostępny jest w hurtowni kosmetycznej Dyskont Kosmetyczny. Nasz sklep internetowy proponuje wygodne zakupy online, których cena, dzięki proponowanym programom lojalnościowym, jest wyjątkowo niska.
W ofercie mamy różne rodzaje wosków, które idealnie nadają się do wykonywania skutecznych i zdrowych zabiegów depilacji: włoski wosk miodowy, który ma właściwości zmiękczające i przeciwzapalne, azulenowy z cynkiem, talkiem i ekstraktami roślinnymi, różany, grecki - naturalny wosk cukrowy czy azulenowy, charakteryzujący się doskonałą przyczepnością. Na uwagę zasługuje także luksusowy, delikatnie perfumowany wosk aloesowy, który wykonano na bazie masy perłowej. Chwyta najmniejsze nawet włoski, dając efekt idealnie gładkiej skóry.

Wszystkie oferowane woski zapewniają wysoką skuteczność zabiegów depilacyjnych. Dzięki delikatnej kremowej konsystencji, doskonale rozprowadzają się na skórze i usuwają nawet najbardziej uporczywe i mocne włoski. Pięknie pachną, co powoduje że depilacja jest prawdziwa przyjemnością.