Primer Płyn poprawiający przyczepność masy żelowej lub akrylowej. Zwiększa przyczepność powłoki nałożonej na paznokieć . Zapobiega liftowaniu materiału. Do stosowania pod żel lub akryl. Opakowanie z ergonomicznym pędzelkiem. Pojemność 9 ml.

Pięknie wystylizowane paznokcie świadczą o charakterze swojej właścicielki i jej zamiłowaniu do wysokiego poziomu estetyki i dbałości o swój wygląd w każdym calu. Aby paznokcie efektownie i olśniewająco się prezentowały nie wystarczy nałożenie modnego lakieru i nowoczesnych ozdób. Do zabiegu stylizacji, paznokcie trzeba odpowiednio przygotować. Naturalna płytka paznokcia musi być dokładnie wyczyszczona, zmatowiona i odtłuszczona. Dopiero wtedy można zastosować odpowiedni preparat, a jest nim płyn zwiększający przyczepność żelu.

Sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości artykułów, akcesoriów, urządzeń kosmetyczny oraz mebli, które przeznaczone są na wyposażenie profesjonalnych salonów urody i gabinetów fryzjerskich. Oferujemy produkty do stylizacji rzęs i paznokci, kosmetyki naturalne, płyny i preparaty używane we fryzjerstwie. Pośród szerokiej gamy produktów znajduje się płyn zwiększający przyczepność żelu.

W naszej ofercie znajduje się Primer, który może być kwasowy lub bezkwasowy. O jego wyborze decyduje stylistka, ponieważ uzależnione to jest od aktualnej potrzeby klientki i kondycji jej paznokci. Primer kwasowy podobnie jak i bezkwasowy poprawia przyczepność żelu lub masy akrylowej. Bezwkwasowy jest bardziej delikatny dlatego jest przeznaczony do zniszczonych i słabych paznokci. Oferujemy także innowacyjne primery witaminowe, które stosowane są do metod żelowych, akrylowych i hybrydowych. Mają działanie wzmacniające i odżywiające płytkę paznokci.

Płyny zwiększające przyczepność żelu można zamówić online. Ceny, które oferujemy sa tanie, a dzięki promocjom i programom lojalnościowym jeszcze się obniżają.