Cążki/Nożyczki/Obcinaczki na stronę
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 71,20 zł
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 80,10 zł
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 128,70 zł
Obniżka!

STALEKS NOŻYCZKI DO SKÓREK 18 mm SE-11/1 dla leworęcznych

Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 63,00 zł

Paznokcie dłoni i stóp wymagają regularnej i trwałej pielęgnacji. Aby przeprowadzić niezbędna zabiegi, takie jak wycinanie nieestetycznych skórek czy obcinanie, niezbędne są specjalne narzędzia i akcesoria. Dzięki ich wykorzystaniu można szybko i dokładnie pozbyć się niechcianych skórek czy wzrastających, bolesnych paznokci.

Cążki, nożyczki i obcinaczki to podstawowe narzędzia do wykonywania profesjonalnego manicure i pedicure. Nasz sklep internetowy oferuje bardzo duży wybór tego typu akcesoriów. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej doskonale nadają się do wygodnego i precyzyjnego usuwania skórek rąk czy obcinania paznokci, w tym wzrastających. Ergonomicznie zaprojektowane kształty zapewniają wygodne użytkowanie, zaś wysokie właściwości tnące gwarantują szybkie i precyzyjne cięcie.

Akcesoria do skórek i paznokci dostępne są w różnych wariantach i modelach. Zapewniają doskonałą chwytność, są stabilne i nie wyślizgują się z ręki. Oferujemy także modele z zaokrąglonymi końcówkami, które chronią przed przypadkowym skaleczeniem i doskonale nadają się do pielęgnacji paznokci u dzieci. Prezentowane akcesoria można zakupić pojedynczo, jak również w zestawie.
Wszystkie cechują się nowoczesnym wzornictwem, praktyczną i wygodną konstrukcją, funkcjonalnością i trwałością.