Płyny/Dezynfekcja na stronę

Płyn poprawiający przyczepność masy żelowej lub akrylowej. Zwiększa przyczepność powłoki nałożonej na paznokieć . Zapobiega liftowaniu materiału. Do stosowania pod żel lub akryl. Opakowanie z ergonomicznym pędzelkiem. Pojemność 9 ml.

Skuteczne preparaty i płyny do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych i dłoni

Praca w gabinecie kosmetycznym wymaga zachowania rygorystycznych wymogów higieny i bezpieczeństwa. Preparaty do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych są absolutną koniecznością z wielu powodów. Przy wykonywaniu manicure minimalizują ryzyko wszelkich zakażeń o podłożu bakteryjnym, grzybowym czy wirusowym, dzięki czemu zapewniony zostaje komfort pracy kosmetyczki, jak i bezpieczeństwo jej i klientki. Aby wyeliminować wszelkie ryzyko potencjalnych zakażeń, konieczne jest zaopatrzenie salonu kosmetycznego w płyny do narzędzi kosmetycznych i preparaty do dezynfekcji dłoni. Odpowiednie zadbanie o higienę narzędzi i rąk, zdecydowanie poprawia jakość i komfort pracy.

Nasza hurtownia oferuje produkty kosmetyczne, służące do pracy w salonach urody. Wykonywanie zabiegów przedłużania rzęs, manicure i pedicure wymaga wykorzystania specjalistycznych środków, zabezpieczających przed różnego rodzaju infekcjami. Posiadamy także w swoim asortymencie wiele różnorodnych i profesjonalnych preparatów do zachowania higieny i bezpieczeństwa pracy, które cechują się bardzo duża skutecznością. Odkażanie narzędzi, powierzchni, skóry dłoni, dezynfekcja pilników oraz sterylność pędzelków to niezbędne czynności, które usuwają wszelkie zanieczyszczenia i bakterie.

Oferujemy skuteczne środki i płyny do dłoni i narzędzi kosmetycznych, które zapewniają pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Sterylizatory, które wykorzystywane są do dezynfekcji narzędzi metalowych, takich jak cążki, radełka, kopytka, nożyczki, pilniki i akcesoria kosmetyczne, środki do jednoczesnego mycia i dezynfekcji przyrządów kosmetycznych i fryzjerskich zapewniają silne działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze i prątkobójcze. Preparaty, które przeznaczone są do odkażania dłoni zawierają łagodne środki likwidujące bakterie oraz substancje ochronne nawilżające skórę i poprawiające jej elastyczność. Ich zaletą jest to, ze nie powodują podrażnień ani nie wysuszają skóry dłoni. Działają natychmiastowo i nie powodują reakcji alergicznych.

W naszym sklepie internetowym znajdują się także płyny do czyszczenia pędzelków, które zmywają wszelkie zabrudzenia zarówno z włosia naturalnego jak i sztucznego, a także preparaty do usuwania zanieczyszczeń z użytkowanych powierzchni.

Oferta szkierowa jest dla klientów detalicznych, którym oferujemy sprzedaż niezbędnych akcesoriów do utrzymania higieny w prowadzonych przez nich salonach kosmetycznych. Jednak cały dostępny asortyment oferujemy w cenach hurtowych, ponieważ przystępne i korzystne ceny w połączeniu z atrakcyjnym towarem, dają zadowolenie wszystkim naszym klientom.