Poduszki  12,93 zł 9,05 zł Oczekiwanie na dostawę
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 11,13 zł

Poduszki do manicure

Poduszka do manicure to specjalna podstawka pod rękę do paznokci. Taka poduszka zapewnia komfort podczas zabiegów manicure - zarówno stylistce, jak i klientce. Jest to produkt niezbędny w każdym salonie kosmetycznym, szczególnie przydatny przy długich zabiegach na paznokciach, które wymagają utrzymania odpowiedniej pozycji dłoni. 

Wygodne poduszki pod dłoń dla klientek

Poduszka kosmetyczna jest wygodna, specjalnie wyprofilowana i niesamowicie łatwa w czyszczeniu - pokrowiec poduszki można zdjąć i bez problemu wyczyścić. Wypełnienie stanowi lekka pianka o odpowiedniej trwardości. Poduszki wykonane są solidne i z dobrej jakości materiałów. Największym zainteresowaniem cieszą się poduszki wykończone materiałem skóropodobnym, które cechują się eleganckim wyglądem i są bardzo łatwe w czyszczeniu. Pył z piłowanych paznokci nie przyczepia się do materiału i można szybko przetrzeć poduszkę dla zachowania idealnej czystości. Poduszki pod dłonie z froty również mają swoje zalety - są bardzo przyjemne dla skóry, nie elektryzują się, a zdejmowane pokrowce frotte, zwykle zapinane na rzep, można prać w pralce. W ofercie mamy też podkładki pod dłoń, wykonane z tworzywa sztucznego, które posiadają silikonową, zdejmowaną nakładkę. Wszystkie poduszki doskonale spełniają swoje zadanie, a dzięki bardzo estetycznemu wykonaniu, świetnie prezentują się na stoliku manikiurzystki. 
Zaopatrz się w profesjonalne i piękne poduszki do manicure. Podkładki znajdujące się w tej kategorii przydadzą się też do zabiegów pedicure. Poduszki dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Takie akcesoria nie są drogie, bo kosztują zaledwie kilkanaście złotych, a na pewno znacząco poprawią komfort podczas zabiegów na paznokciach. Wybierz najlepszą poduszkę pod dłoń dla siebie i swoich klientek! Sprawdź również inne akcesoria do paznokciozdoby do paznokci dostępne w ofercie naszego sklepu.