Pędzelki na stronę

Pędzelki do żelu to niezbędne akcesoria przy stosowaniu techniki żelowej. W zależności od gęstości preparatu należy dobrać odpowiedni rozmiar pędzelka, ponieważ dzięki temu gładko i równomiernie rozprowadzimy go na płytce paznokciowej. Odpowiedni, płaski kształt pędzelka zapewnia wygodne nakładanie żelu o różnej gęstości i konsystencji. Dzięki takim akcesoriom możliwa jest idealna aplikacja, bez ryzyka powstawania zacieków czy pęcherzyków powietrza.

W tej kategorii znajdują się profesjonalne pędzelki do żelu, które wykonane są z bardzo wysokiej jakości włosia. Mamy pędzelki z włosia japońskiego, naturalnego, które jest idealne do techniki żelowej, ponieważ nie gubi go i się nie skleja, zapewniając tym samym równomierną i gładką aplikację. Dzięki płaskiemu, prostemu kształtowi i idealnie wyprofilowanej rączce nakładanie żelu jest wygodne i zapewnia komfort pracy stylistce.

Nasz sklep internetowy oferuje pędzelki w różnych rozmiarach i o różnym kształcie włosia, które może być ścięte prostopadle, owalnie lub skośnie. Oferujemy pędzelki z drewnianą lub metalową rączką, która może być wygodnie składana, a także z rozszerzoną ku górze rękojeścią. Możesz je zakupić pojedynczo albo w praktycznym zestawie.