Moyra Stamping na stronę

Zadbane, wypielęgnowane dłonie oraz piękny i efektowny manicure to wizytówka każdej kobiety. Dzięki nowoczesnym i różnorodnym technikom nanoszenia zdobień, możliwości w tym zakresie są wręcz nieograniczone. Unikalna stylizacja paznokci jest jak najbardziej możliwa dzięki metodzie stemplowania folią transferową. Produkty takie są tworzone przez węgierską firmę Moyra i wykorzystuje się je do oryginalnego zdobienia paznokci. Folia transferowa dostępna jest w różnych, efektownych kolorach, które mogą być lekko matowe lub błyszczące, a także w atrakcyjnej wersji holograficznej.

Nasz sklep internetowy Dyskont kosmetyczny specjalizuje się w dystrybucji produktów do profesjonalnej stylizacji paznokci i rzęs, które oferujemy nowoczesnym salonom kosmetycznym. Pośród bogatej oferty kosmetyków, preparatów i akcesoriów do eleganckiej stylizacji paznokci, takich jak lakiery, żele, odżywki, preparaty i ozdoby do paznokci znajduje się folia transferowa. Moyra Stamping stwarza interesujące możliwości tworzenia niebanalnych, kreatywnych stylizacji paznokci w najróżniejszych kolorach i wzorach.

Zastosowanie produktu, jakim jest Moyra Stamping daje metaliczny, połyskujący efekt na paznokciach naturalnych, tipsach, żelu i hybrydzie. W ofercie naszego sklepu online można znajdują się folie transferowe w bogatej palecie kolorystycznej. Ich holograficze, metaliczne lśnienie daje efekt przepięknie wystylizowanych paznokci. Można je nakładać przy pomocy żeli, które bardzo dokładnie odbijają każdy wzór. Folie te idealnie współpracują z Magic Foil i Magic Polish.

Nasza hurtownia przygotowała bardzo korzystną ofertę dla wszystkich klientów detalicznych. Jej zaletą są atrakcyjne, fabrycznie nowe produkty, oryginalnie zapakowane, które pochodzą od renomowanych producentów, a także wyjątkowo korzystne ceny hurtowe, które dzięki programom lojalnościowym mogą być jeszcze niższe. Nasze kosmetyki, preparaty i akcesoria to produkty nowej generacji, którym zaufało już wiele nowoczesnych i eleganckich salonów kosmetycznych.