Płatki Pod Oczy Piękne, wyraziste spojrzenie, okolone wachlarzem rzęs i nienagnanie wystylizowane brwi z pewnością dodają wdzięku każdej pani. Aby osiągnąć taki perfekcyjny wygląd trzeba odwiedzić profesjonalną kosmetyczkę, która wykona zabieg przedłużania rzęs i idealnie wyreguluje brwi, a potem zadbać o właściwą pielęgnację po zabiegu. Salony urody skrupulatnie dbają, by mieć na wyposażeniu wszystkie  kosmetyki i akcesoria, niezbędne do pracy profesjonalnej stylistki. Jednym z podstawowych narzędzi są płatki pod oczy.

Nasz sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny oferuje wysokiej jakości produkty, służące do stylizacji paznokci i rzęs, preparaty fryzjerskie, kosmetyki do makijażu, specjalistyczne meble, które przeznaczone są do profesjonalnych gabinetów urody i salonów fryzjerskich. Produkty, które oferujemy idealnie nadają się do wszelkich zabiegów, wykonywanych przez wyspecjalizowane stylistki. Cechuje je wysoka jakość wykonania i atrakcyjne ceny.

Płatki pod oczy to jedna z naszych wielu propozycji, które można zakupić online. Mają one na celu ochronę oczu podczas zabiegu przedłużania rzęs. W naszym asortymencie posiadamy zarówno pielęgnacyjne płatki żelowe, które nawilżają i odżywiają skórę pod oczami, jak i płatki z powłoką z bawełny, hydrożelowe czy wykonane z jedwabiu. Wytrzymałe, odporne na pękanie czy zniekształcania, idealnie przylegają do skóry, dzięki czemu zabieg przedłużania rzęs przebiega w warunkach komfortowych. Oferujemy także płatki, które redukują zmarszczki, opuchliznę, cienie i zwiększają elastyczność skóry od oczami.