Wosk Typu Roll-On Do Ciała na stronę

Woski do depilacji to bardzo skuteczne i wydajne środki do usuwania owłosienia, dzięki którym można poszczycić się pięknym i gładkim ciałem. Przeznaczone są likwidacji każdego rodzaju owłosienia, nawet twardego i mocnego. Dzięki specjalnie opracowanej formule polecane są do każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej.

Wosk typu roll-on do ciała wyposażony jest w wygodny aplikator, który zdecydowanie ułatwia aplikację i pozwala na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości woski do usuwania zbędnego owłosienia, które są szybkoschnące i pozwalają na równomierne i wygodne rozprowadzenie po powierzchni ciała. Po podgrzaniu do odpowiednie temperatury bardzo sprawnie się nakładają, nie ciągną się i nie parzą.

W naszym asortymencie znajdują się piękne pachnące woski miodowe, z masłem karite, z dodatkiem aloesu, czekolady, z olejkiem arganowym, a także bananowe, truskawkowe, kokosowe, cytrynowe. Na uwagę zasługują woski naturalne, które zawierają w swoim składzie wosk pszczeli i żywice drzew iglastych i mają właściwości zmiękczające i przeciwzapalne. Wosk typu roll-on do ciała to produkt wysokiej jakości, dzięki któremu depilacja jest wygodna i bezpieczna dla ciała, a jego cena jest bardzo atrakcyjna.