Noble Lashes na stronę

Rzęsy Noble Lashes

Chcesz kupić rzęsy renomowanej marki Noble Lashes? W naszym sklepie online kupisz rzęsy tego producenta w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

Profesjonalne rzęsy na paletkach od Noble Lashes

Rzęsy do metody objętościowej Noble Lashes są jednymi z najchętniej wybieranych rzęs przez stylistki. W ofercie tego producenta znajdziemy m.in. rzęsy Russian Volume oraz Eko Volume Lashes, a także rzęsy treningowe. Rzęsy Russian Volume to doskonała propozycja dla pań, które lubią wyraziste spojrzenie i mocne objętości. Wachlarz składa się z kilku pojedynczych rzęs, które sklejone są u podstawy. W tej linii produktów dostępne są rzęsy dedykowane specjalnie do techniki 4D i 5D. Z kolei Eko Volume Lashes to pierwszy krok do rzęsowej branży w stronę ekologii. Są to rzęsy przyjazne środowisku, które nie są testowane na zwierzętach i zapakowane w eleganckie pudełeczko wykonane z papieru Kraft, który w 100% ulega biodegradacji. Natomiast rzęsy treningowe od Noble Lashes to syntetyczne rzęsy, które mają bardzo podobne cechy do inny rzęs tego producenta, ale wyróżniają się zdecydowanie niższą ceną. Są idealne do ćwiczeń i praktyki. Dzięki wygodnym paletkom wszystkie rzęsy Noble Lashes są również łatwe w przechowywaniu i pozwalają na komfortową pracę stylistki.

Polecamy też zestaw startowy Noble Lashes, który został skomponowany przez specjalistów i zawiera wszystko czego potrzebujesz, by zacząć wykonywać zabiegi przedłużania rzęs. Zestaw startowy do przedłużania rzęs obejmuje: rzęsy na paletkach, pęsety, kleje, primer, cleaner, remover, aplikatory micro, płatki pod oczy, taśmę i inne niezbędne akcesoria. W zestawie kupisz wszystkie produkty taniej!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami, takimi jak - rzęsy do metody objętościowej Wonder Lashes