Henna na stronę

Codzienne malowanie brwi i rzęs bywa męczące oraz czasochłonne. Najlepszym sposobem, aby nie musieć tego robić jest henna. Wiele kobiet nadal uważa, że zabieg barwienia henną, powinno wykonywać się tylko profesjonalnie, jednak nic bardziej mylnego. Instrukcja zawarta na opakowaniu wskaże, jak zrobić to samemu w zaciszu własnego domu. Ważnym elementem jest dobranie odpowiedniego koloru do danej karnacji. Aby efekt końcowy nie był zbyt intensywny, należy stosować się do wszystkich zaleceń producenta.
Henna to naturalny produkt, który powstaje z ususzonych i rozdrobnionych liści rośliny Lawsonia inermis. Służy do trwałego farbowania brwi i rzęs, dzięki niej w szybki sposób, można osiągnąć wyraźnie podkreśloną oprawę oczu. Henna jest bardzo łatwa w użyciu i przeznaczona jest dla osób w każdym wieku. Doskonale sprawdza się w warunkach wakacyjnych oraz przy uprawianiu sportu.
Nasz sklep internetowy w swojej ofercie posiada henny występujące formie sproszkowanej oraz żelowej. Dzięki możliwości wyboru koloru, dobierzesz odcień idealnie pasujący do Twoich oczekiwań. Cena w porównaniu z innymi sklepami, jest bardzo atrakcyjna. Henna jest bardzo wydajna, co sprawia, że jedno opakowanie wystarcza na kilkanaście aplikacji, a trwałość produktu pozwala cieszyć się dostrzegalnym efektem przez wiele tygodni.