Zestaw Do Przedłużania Rzęs Piękne i gęste rzęsy są niewątpliwie atutem każdej kobiety. Jak wiadomo natura jest kapryśna i nie wszystkie panie mogą się poszczycić grubymi i efektownymi rzęsami naturalnymi. Mogą jednak skorzystać z fachowych zabiegów u doświadczonej stylistki i sprawić sobie prawdziwą przyjemność, przedłużając i zagęszczając swoje naturalne rzęsy. Zestaw do przedłużania rzęs to idealny zakup, dedykowany zarówno profesjonalnym gabinetom kosmetycznym, jak i stylistkom pracujących w domach klientek.

Nasz sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny oferuje różnorodny asortyment produktów, przeznaczonych do stylizacji paznokci i rzęs, a także bogaty wybór mebli, przeznaczonych na wyposażenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych, elegancie i trwałe kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała oraz przydatne akcesoria. Nasze produkty to najlepsza jakość, zamknięta w eleganckim i trwałym opakowaniu, które prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Zestaw do przedłużania rzęs zawiera w swoim składzie wiele przydatnych elementów, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej profesjonalnej stylistki. Oferujemy zestawy startowe, które posiadają wszystko co jest potrzebne do wykonania fachowej stylizacji: rzęsy w paletkach, kleje, aplikatory, pęsety, szczoteczki, płatki pod oczy i wiele innych, niezbędnych akcesoriów. Zestawy do przedłużania XXXL to bogata paleta rzęs o różnych grubościach i długościach oraz przydatne elementy, które są wykorzystywane podczas zabiegów. Można zakupić także same rzęsy o różnych profilach, które są miękkie, sprężyste i delikatne, a dodatkowo łatwe w aplikacji.

Wszystkie oferowane zestawy to produkty wysokiej klasy, które cechuje nie tylko doskonałe wykonanie, spełniające najwyższe standardy, ale i korzystna cena. Przy ich zakupie można sporo zaoszczędzić, ponieważ w zestawie jest wiele elementów i ich nabycie w komplecie wychodzi zdecydowanie taniej, niż pojedynczy zakup. Produkty do stylizacji rzęs w zestawach to propozycja, która na pewno się opłaca, ponieważ są to akcesoria w najlepszej jakości i w dobrej cenie.