Rzęsy Z Norek na stronę

Piękne, długie i grube rzęsy to marzenie każdej pani, nie zawsze jednak natura spełnia takie marzenie. Można jednak nadrobić straty i  oddać się w ręce fachowej stylistki, zajmującej się profesjonalną stylizacją rzęs. Rzęsy z norek to luksusowy produkt, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego gabinetu kosmetycznego. Dzięki zabiegowi stylizacji, wykorzystującego te rzęsy, każda kobieta może mieć olśniewający make-up i zniewalające spojrzenie.

Nasz sklep internetowy specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych produktów, artykułów i akcesoriów do wykonywania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. Pośród bogatej i zróżnicowanej oferty znajdują się eleganckie rzęsy z norek. Charakteryzują się one bardzo dużą elastycznością, pięknym i naturalnym wyglądem oraz wyjątkową delikatnością i lekkością. Idealnie komponują się z naturalnymi rzęsami, co daje efekt niesamowicie naturalny. Dzięki umieszczeniu ich na wygodnym pasku, aplikacja jest szybka i wygodna, a dzięki ulepszonym włóknom ze specjalnymi mikroporami, bardzo szybko przyklejają się do naturalnych rzęs.

Nasz sklep oferuje bogatą ofertę rzęs, wykonanych z norek. Proponujemy rzęsy o różnych profilach i o różnych grubościach i długościach. Wszystkie produkty zapakowane są w eleganckie pudełko i zawierają 12 rzędów rzęs w ilości ponad 3000 sztuk. Można je wykorzystywać do stylizacji rzęs metodą 1:1 oraz do wszystkich metod ekspresowych.
Takie rzęsy to produkt luksusowy, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających pań.