Brokaty - Hologramy 0.2 Mm  Metody zdobień paznokci są dzisiaj nieograniczone. Oprócz klasycznej stylizacji w jednym kolorze, dzięki różnorodnym ozdobom do paznokci, można tworzyć wyjątkowe stylizacje, które będą małymi dziełami sztuki. Pośród bardzo wielu dekoracji na paznokcie, wyróżniają się brokaty do paznokci, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej manikiurzystki. Salony kosmetyczne, które wykonują profesjonalny manicure, muszą zadbać o to, by ich klientki miały różnorodny wybór co do technik ich zdobienia.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie nowoczesne i trwale produkty do stylizacji paznokci, takie jak odżywki, naklejki, lakiery, żele, a także różnego rodzaju ozdoby, w tym brokaty do paznokci. Możne je zastosować jako najważniejszy element stylizacji lub tylko jako elegancki, niewielki akcent. Hologramy idealnie nadają się zarówno na wieczorne przyjęcia jak i na co dzień, ponieważ są zawsze modne i atrakcyjnie się prezentują.

Dla naszych klientów proponujemy piękne i efektowne hologramy, które są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i o różnej grubości. Są ozdobami doskonałej jakości, pięknie się mienią i są bardzo łatwe w aplikacji. Bez względu na kolor paznokci są bardzo dobrze widoczne i idealnie trzymają się na płytce paznokciowej. Można je zakupić zarówno pojedynczo, jak i w zestawie poprzez nasz wygodny system online. Niskie ceny naszych produktów i atrakcyjny asortyment to wyjątkowo korzystna oferta, zarówno dla profesjonalnych salonów kosmetycznych, jak i indywidualnych stylistek.