Podkładki Do Kleju Podkładki do kleju do przedłużania rzęs

Podstawki do kleju do przedłużania rzęs to akcesoria bardzo ułatwiające pracę i stosowane przez wszystkie profesjonalne stylistki rzęs. Dzięki swojej chłodnej powierzchni podkładka wydłuża trwałość umieszczonego na niej kleju, ale nie tylko. Poznaj bliżej nasze produkty!

Podkładki do rzęs z kamienia, kryształowe, szklane lub z tworzywa

Głównym zadaniem podkładek do kleju jest jego utrzymanie w odpowiednich warunkach. Coraz bardziej popularne są podkładki do kleju z nefrytu. Kamień jest stabilny i wygodny do pracy dzięki swojej wadze. Podstawka z kamienia pomaga utrzymać klej w chłodnej temperaturze i nie pozwala mu wyschnąć. Klej pozostaje o wiele dłużej plastyczny. Przekłada się to nie tylko na sprawną i solidną aplikację rzęs, ale też na oszczędne wykorzystanie kleju. Na podkładce z kamienia można również ułożyć rzęsy, aby zapewnić sobie szybkie i pewne chwytanie rzęs potrzebnych do zabiegu. Ta tej samej zasadzie działają podkładki kryształowe i szklane. Posiadamy też podkładki z tworzywa pod rzęsy i klej z podziałkami, dzięki którym można precyzyjnie ułożyć różnego rodzaju rzęsy i klej na tej samej powierzchni, tak by wszystko było pod ręką i nic się nie pomieszało. Wymienione wyżej podkładki to produkty wielokrotnego użytku, które są łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto wiele stylistek rzęs decyduje się na zakup podstawki na krople kleju - podstawka ze specjalnymi otworami na krople kleju chroni klej przed wylewaniem (ten produkt jest jednorazowy).

Mamy dla Ciebie duży wybór podkładek do przedłużania rzęs w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie oferowane podkładki to profesjonalne produkty, które mogą być wykorzystane w salonie kosmetycznym oraz w trakcie szkolenia ze stylizacji rzęs. Wybierz podkładki, które są bardzo wygodne w użyciu i idealnie posłużą do przygotowania kleju do aplikacji!

Zapraszamy do zapoznania się również z artykułami takimi jak: taśmy pod oczy do przedłużania rzęs