Makijaż Permanentny Gabinety medycyny estetycznej, które wykonują makijaż permanentny, muszą posiadać na swoim wyposażeniu dobrej jakości narzędzia i akcesoria do jego wykonywania. Taki specjalistyczny zabieg, który polega na trwałym wystylizowaniu brwi, oczu czy ust wymaga zastosowania profesjonalnych, najlepszej jakości narzędzi, ponieważ dzięki temu stylistka wprawnie i fachowo podkreśli atuty kobiecej urody i zamaskuje niedoskonałości.

W tej kategorii znajdziesz doskonalej jakości akcesoria do wykonania zabiegu, jakim jest makijaż permanentny. Pośród wielu różnorodnych produktów znajdują się wysterylizowane kubeczki na pigment w różnych rozmiarach, kredki mineralne i wodoodporne, żele zapobiegające blaknięciu koloru podczas zabiegu pigmentacji, peny do makijażu permanentnego do metody microblading/piórkowej lub shading/cieniowania, ostrza i igły do precyzyjnych wykończeń czy preparaty wspomagające osadzanie się pigmentu na skórze.

Nasz sklep internetowy oferuje także przydatne suwmiarki do pomiaru symetrii twarzy i miarki do brwi, skórki lateksowe przeznaczone do ćwiczeń czy precyzyjny aparat do mikropigmentacji. Znajdziesz tu także różne kolory mikropigmentu liquid, przeznaczonego do pań o różnej karnacji.