Aceton na stronę

Salony kosmetyczne, które zajmują się wykonywaniem manicure, powinny mieć na wyposażeniu nie tylko profesjonalne preparaty do stylizacji paznokci, ale i środki na usuwanie każdego rodzaju starego lakieru i to wykonywanego w najróżniejszych technikach. Aceton kosmetyczny to najlepszy preparat do likwidacji podniszczonego, ale trwałego manicure, ponieważ doskonale radzi sobie z najtwardszymi technikami, służącymi do stylizacji paznokci. Dzięki wykorzystaniu tego preparatu, manicure wykonany techniką hybrydową, żelową lub akrylową zostanie w sposób szybki i skuteczny usunięty z płytek paznokciowych.

Oferujemy różnorodny wybór preparatów do usuwania każdego rodzaju manicure, które są zupełnie bezpieczne w użytkowaniu. Produkty te mają wiele zalet, ponieważ są wzbogacone o dodatkowe substancje, które odżywiają i pielęgnują  płytkę paznokcia. Do tego bardzo wydajne i skuteczne, dlatego bardzo chętnie wykorzystywane są przez wszystkie salony kosmetyczne i gabinety urody, gdyż dzięki nim usuwanie sztucznych paznokci, tipsów i różnych ozdób z płytki paznokcia jest proste i szybkie.

Pośród naszej bogatej oferty produktowej znajduje się zmywacz do paznokci hybrydowych, który zapewnia bezproblemowe ściąganie lakierów, wykonanych techniką hybrydową. Posiada w swoim składzie wysokogatunkowe mieszanki rozpuszczalników, a także lanolinę, dzięki której paznokcie oraz skórki wokół nich zostają doskonale nawilżone i natłuszczone. Preparat ten służy także do likwidacji masy akrylowej z paznokci.

Nasza hurtownia oferuje także aceton zapachowy, który jest niezawodny do ściągania lakierów żelowych, hybrydowych, a także do rozpuszczania akrylu i usuwania tipsów i ozdób z paznokcia. Acetony kosmetyczne, zapachowe to produkty o niebywałej skuteczności, a do tego pięknie pachnące melonem lub truskawką, przez co praca z nimi to prawdziwa przyjemność zarówno dla manicurzystki, jak i klientki odwiedzającej salon kosmetyczny. Ich zaletą jest to, ze mają szerokie zastosowanie, są niezawodne i błyskawiczne w działaniu.

Sprzedaż produktów, które posiadamy w swoim asortymencie kierujemy do klientów detalicznych, a nasza oferta produktowa jest wyjątkowo korzystna. Nasze towary charakteryzuje najwyższa jakość, która renomowana jest najlepszymi markami kosmetycznymi. Wszystkie produkty to nowoczesnej generacji preparaty, które są nowe i oryginalnie zapakowane. Ceny hurtowe to bardzo atrakcyjna i korzystna oferta dla wszystkich eleganckich salonów kosmetycznych i gabinetów urody.