Stemple, Blaszki, Lakiery Do Stempli na stronę

Blaszki do stempli na paznokcie

Blaszki do stempli to produkty do prostego i szybkiego zdobienia paznokci, które pozwalają osiągnąć bardzo ciekawy efekt. Blaszka ta umożliwia nadanie paznokciom wyjątkowego wyglądu nawet w zwykłych domowych warunkach. Blaszki z wzorkami na paznokcie są oferowane w ogromnej ilości wariantów, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie i będziesz mogła wykazać się kreatywnością!

Jak używać blaszek do wzorków?

Najpierw pomaluj paznokcie lakierem tak jak zwykle. Dobrze jest wybrać jaśniejszy lakier podkładowy, a ciemniejszy do stempelków, aby uzyskać między nimi pożądany kontrast. Następnie wybierz wzorek na blaszce i pomaluj go lakierem - pamiętaj, że do robienia stempelków najlepiej służą dość gęste lakiery. Później weź stempelek w dłoń i mocno go przyciśnij do wybranego wzoru na blaszce, aby odbił się najpierw na stempelku, a później na paznokciu. Tak ozdobiony paznokieć pokryj topem, aby zabezpieczyć wykonany wzór i nadać płytce estetycznego wykończenia. Wykorzystując tę metodę możesz ozdobić wszystkie paznokcie, albo wybrane. Możesz też łączyć ze sobą różne wzory blaszek. Z pewnością szybko nabierzesz wprawy w ozdabianiu paznokci w ten sposób. Już teraz zamów swoje wymarzone blaszki do paznokci, praktykuj i zaskakuj niesamowitymi stylizacjami paznokci.

W naszym sklepie online znajdziesz szeroki wybór różnych akcesoriów potrzebnych do wykonania idealnego manicure! Znajdziesz tu różnorodne ozdoby do paznokci m.in: cyrkonie Swarovskiegonaklejki wodnekryształki do zdobień i wiele innych. Zobacz ofertę blaszek do paznokci i daj się zainspirować. Stwórz wzory, które wzbudzą zachwyt koleżanek!