Cleaner na stronę
Cleaner to preparat mający na celu usunięcie wszelkich zanieczyszczeń i odtłuszczenie płytki paznokciowej przed następnymi zabiegami stylizacji paznokci. Takie działanie ma decydujący wpływ na trwałość manicure, które może być wykonywane różnymi technikami. Dzięki temu specyfikowi wykonywanie paznokci żelowych, hybrydowych czy akrylowych odbywa się prawidłowo i zapewnia wysoką jakość końcowej stylizacji, a jest nim piękny i trwały manicure.
 
Nasz sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny oferuje wysokiej jakości artykuły kosmetyczne i akcesoria do przedłużania rzęs i stylizacji paznokci oraz specjalistyczne meble, kosmetyki do makijażu oraz preparaty fryzjerskie, które dedykowane są profesjonalnym gabinetom kosmetycznym i fryzjerskim. W naszej bogatej ofercie produktów do stylizacji paznokci znajduje się specjalistyczny preparat Cleaner, który ma za zadanie przemywanie i odtłuszczanie masy żelowej oraz naturalnej płytki paznokcia przed zabiegami stylizacji paznokci. 
 
Pośród szerokiego spektrum preparatów znajdują się produkty nie tylko do przygotowania paznokci do manicure, ale także przeznaczone do czyszczenia zanieczyszczonych woskiem powierzchni i do przemywania narzędzi, lamp i pojemników. Oferujemy różne rodzaje płynów, które mogą być z atomizerem lub bez czy zapachowe. Wszystkie one doskonale zwiększają przyczepność masy akrylowej, żelowej i hybrydowej.   Wielozadaniowe działanie oferowanych produktów, ich doskonała jakość i ceny to niezaprzeczalne atuty przedstawionej oferty. Można je wygodnie zakupić poprzez nasz system online.