Pęsety Do Rzęs I Brwi 



na stronę

Prawidłowa stylizacja i pielęgnacja rzęs i brwi wymaga zastosowania odpowiednich kosmetyków i akcesoriów. Dzięki ich wykorzystaniu można idealnie rozdzielić rzęsy i nadać perfekcyjną linię brwiom, a przez to podkreślić wszystkie atuty piękna kobiecej twarzy. Profesjonalne akcesoria, takie jak pęsety do rzęs i brwi to produkty niezbędne w każdym salonie kosmetycznym, który oferuje tego typu usługi.

Nasz sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości artykułów kosmetycznych i akcesoriów do profesjonalnej stylizacji paznokci, rzęs i brwi. Oferujemy także kosmetyki do wykonania profesjonalnego make-upu, preparaty i akcesoria do salonów fryzjerskich, a także funkcjonalne i estetyczne meble. Pośród zróżnicowanego asortymentu produktów, które są nowe i oryginalnie zapakowane, znajdują się akcesoria niezbędne do stylizacji, takie jak pęsety do rzęs i brwi.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje pęset do przedłużania rzęs, które dobierane są przez stylistkę w zależności od metody aplikacji. Pęsety proste, wygięte czy zagięte, dzięki cienki, wydłużonym i idealnie wyprofilowanym końcówkom, idealnie nadają się do chwytania pojedynczych włosków rzęs, co przyczynia się do wyżej jakości pracy stylistki. Pęsety do regulacji brwi dostępne są w różnych wariantach. Cechują się doskonale zaprojektowaną konstrukcją, która zapewnia dużą precyzję operowania przy brwiach, co zapewnia komfort użytkowania.

Oferowane produkty to narzędzia wykonane z najwyższej jakości materiałów, których ceny są bardzo korzystne. Atrakcyjny produkt, który jest tani to wizytówka naszej firmy.