Zmywacz Podstawą wytrzymałego manicure oraz pedicure jest odpowiednio przygotowana płytka paznokcia. Obowiązkowym elementem każdej rutyny jest zmywacz do paznokci, który pozwala na dokładne usunięcie poprzedniego lakieru, odtłuszcza, co przedłuża trwałość zabiegu, a także w zależności od wykorzystanych w składzie produktu dodatków, nawilża powierzchnię paznokcia oraz skórki, a także odżywia i uelastycznia. Oferujemy szeroki asortyment akcesoriów do stylizacji. Na sprzedaż posiadamy między innymi zmywacz bez acetonu, dzięki któremu unikniemy zniszczeń paznokci, ich wysuszania i kruszenia. Co ważne, takie produkty, mimo braku propanonu w składzie, rewelacyjnie zmywają lakiery kolorowe, bazy oraz topy. Nasza hurtownia w ofercie posiada duży wybór przeróżnych marek, ale także pojemności. Decydując się na większe opakowania zyskujemy atrakcyjniejsze ceny, jest to rozwiązanie szczególnie polecane dla salonów kosmetycznych, osób wykonujących zawodowo zabiegi na płytce, ale także amatorów - pasjonatów manicure oraz pedicure. Bardzo wygodną opcją na podróż oraz dla stylistek, wykonujących zabiegi u klienta w domu, jest zakup małych i podręcznych opcji, takich jak dostępne w naszym sklepie buteleczki 90 lub 100 mililitrowe.

W celu jak najdokładniejszego usunięcia zalecamy Państwu nasączenie wacika płynem, a następnie przyłożenie do paznokcia i odczekanie około 15 sekund tak, by umożliwić zmywaczowi rozpuszczenie warstw i zmycie ich za pomocą jednego przetarcia. Zbyt krótkie rozmaczanie powłoki może spowodować rozmazywanie lakieru i zabarwienie skórek dookoła. Dodatkowym minusem może być wpłynięcie koloru pod paznokieć i jego wyraźne odznaczanie się pod jasnym manicure.
Decydując się na przedłużanie za pomocą żelu bądź akrylu również należy pamiętać o wybieraniu produktu bezacetonowego. Taki wariant jest bezpieczny dla sztucznej płytki, nie narusza jej struktury i nie zniekształca. Można więc używać go do zmywania lakieru bez obaw o wykonaną stylizację.
 
Profesjonalny zmywacz, oferowany w naszym sklepie, charakteryzuje się lepszą wydajnością i zmywalnością, co stawia go zdecydowanie nad sklepowymi odpowiednikami. Dzięki bogatej ofercie z pewnością odnajdą Państwo odpowiadający potrzebom produkt. Szczególnie polecamy wersje przeznaczone do delikatnych paznokci, które dzięki dodatkom lanoliny bądź gliceryny skutecznie regenerują paznokcie. Ciekawą i niezwykle wygodną metodą jest także wybór zmywaczy w chusteczkach, które ograniczają wielkość zabieranego bagażu i uniemożliwiają rozlanie się w nim płynu.