Akcesoria Do Makijażu Permanentnego Makijaż permanentny jest zabiegiem kosmetycznym, który polega na podkreśleniu brwi, oczu i rzęs w sposób trwały i efektowny. Dzięki niemu można zlikwidować także plamy pigmentacyjne, blizny i przebarwienia i doskonale zatuszować niedoskonałości skóry. Bez wątpienia taki makijaż podnosi atrakcyjność, poprawia urodę i dodatkowo wzmacnia pewność siebie.

Profesjonalne gabinety kosmetyczne wykonują trwałe i estetyczne zabiegi takiego make-upu. W tym celu potrzebują różnych narzędzi, a są nimi akcesoria do makijażu permanentnego. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju akcesoria, dzięki którym w sposób wygodny i bezpieczny, wykonasz makijaż permanentny. Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie kubeczki na pigment w różnych rozmiarach, kredki mineralne do rysunku wstępnego w wielu kolorach oraz wodoodporne, peny do metody microblading/piórkowej i do metody shading/cieniowania z różnymi ostrzami, suwmiarki do pomiaru symetrii twarzy i miarki do brwi, a także akcesoria do ćwiczeń, takie jak skórki lateksowe do ćwiczeń makijażu permanentnego i do brwi.

Wszystkie oferowane akcesoria do makijażu permanentnego to najwyższej jakości produkty, dedykowane profesjonalnym stylistkom. Dzięki ich wykorzystaniu wykonanie zabiegu stanie się szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.