Żele Firmy Ibd Każdy salon kosmetyczny, który dba o najwyższą jakość, ale i o bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów koniecznie powinien korzystać z IBD, czyli wolnych od kwasów żeli do paznokci.

Żele do paznokci IBD zostały wypracowane przez amerykańskich chemików. Składają się z oligomeru, monomeru estru akrylowego, fotoinicjatora i  pigmentu tworząc idealną substancję budującą. Są bezzapachowe i nieskazitelnie przezroczyste. Pozwalają stworzyć płytkę najbardziej zbliżoną do tej naturalnej. Owiane wielką sławą żele tej firmy opanowały najlepsze salony kosmetyczne. Przemawiają za nimi niskie ceny i doskonały efekt wykonanego zabiegu.

Dedykowane produkty w jednym miejscu
Żele do paznokci IBD to szereg współpracujących między sobą substancji. Wśród nich znajdują się żele budujące, nabłyszczające oraz podkładowe. To jednak nie wszystko. W ofercie, którą prezentuje nasza hurtownia, znajdują się także kleje do tipsów, odtłuszczacze oraz żele do frencha. Produkty IBD występuje w różnorodnych wersjach kolorystycznych, co ułatwia stworzenie wymarzonych paznokci. Bezpieczne składniki umożliwiają wykonanie paznokci także u osób z alergiami, które dotychczas musiały rezygnować z takiej usługi.

Postaw na jakość
Niepodważalnym czynnikiem wpływającym na sukces zakładu kosmetycznego jest oczywiście jakość wykonanej usługi. W tym pomogą nie tylko umiejętności, ale wykorzystane produkty. Żele do paznokci IBD to idealny produkt na wszystkie okoliczności. A już dziś możecie je mieć jeszcze taniej dzięki lojalnościowym zakupom online w Dyskoncie kosmetycznym. Dlaczego są tak dobre? Amerykański producent stawia przede wszystkim na jakość produktów kosmetycznych. Żel IBD ma największą przyczepność, jest łagodny dla paznokci, nie nagrzewa się przy suszeniu i jest niezwykle twardy. To wszystko sprawia, że wykonane z ich wykorzystaniem paznokcie są nie tylko piękne, ale i bardziej wytrzymałe.

IBD dla każdego
żele IBD są dla wszystkich. Nie ma tu znaczenia, czy masz długoletnie doświadczenie, czy dopiero zaczynasz przygodę z paznokciami. Po nałożeniu żelu budującego wystarczy skorzystać z przezroczystego żelu do paznokci uv CLEAR, by wyrównać wybudowaną płytkę i zlikwidować wszystkie nierówności. W ten sposób nawet początkująca osoba jest w stanie stworzyć wyjątkowe paznokcie każdego rodzaju. Nasz sklep internetowy oferuje sprzedaż najpotrzebniejszych do tego celu produktów w przystępnych dla każdego cenach. Dzięki różnorodności produktów tej firmy możecie stworzyć postawę i perfekcyjnie ją wykończyć.

Sprawdź także inne żele UV do paznokci w naszym sklepie: akrylożel, żele Victoria Vynnżele Semilac i inne!