Bloki Polerskie / Polerki na stronę

Bloki polerskie to specjalistyczne akcesoria, kto służą do polerowania płytki paznokcia i uzyskania idealnie gładkiej powierzchni. Ze względu na swoje doskonałe właściwości, są obowiązkowym must have każdego gabinetu kosmetycznego i indywidualnej stylistki paznokci. Ich zadaniem jest wygładzanie, matowienie, modelowanie płytki paznokciowej, dzięki czemu można uzyskać klasyczny, nowoczesny i elegancki manicure.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie trwałe i funkcjonalne bloki polerskie, które zróżnicowane są pod względem stopnia gradacji, kształtu, grubości i kolorystyki. W zależności od przeznaczenia posiadamy bloki o grubych i dużych ziarnach, służące do zdejmowania hybryd, o średniej ostrości do żeli i akrylu, a także delikatne do polerowania płytki paznokcia i jej matowienia.

W naszej ofercie znajdują się bloki 3, 4 a nawet 8-stronne, które idealnie sprawdzają się przy wykonywaniu różnych zadań, takich jak podstawowa obróbka paznokcia, wstępne polerowanie, polerka na wysoki połysk czy zdejmowanie manicure. Oferowane produkty są bardzo wysokiej jakości, nie kruszą się i nie łamią przy brzegach.
To narzędzia kosmetyczne, które prezentują się bardzo estetycznie i profesjonalnie.