Taborety Kosmetyczne 

Wyposażenie nowoczesnych gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich czy ośrodków odnowy biologicznej powinno być ergonomiczne, funkcjonalne i estetyczne. Odpowiednio dobrane meble służą wygodzie klientów, podnoszą jakość pracy stylistek i podnoszą walory wizualne każdego wnętrza. Biurka, krzesła i taborety kosmetyczne to obowiązkowe elementy wyposażenia, dzięki któremu salony pielęgnacji urody mogą zapewnić swoim klientom wysoki poziom świadczonych usług.

Dyskont Kosmetyczny to sklep internetowy, który zajmuje się dystrybucją artykułów i akcesoriów kosmetycznych, takich jak kosmetyki i akcesoria do stylizacji paznokci, przedłużania rzęs, a także mebli dedykowanych salonom fryzjerskim i gabinetom kosmetycznym. Pośród bogatej oferty wyposażenia znajdują się taborety kosmetyczne, których nowoczesny design i wysoka funkcjonalność świadczą o wysokiej jakości oferowanego sprzętu. Nasze produkty to różnorodność modeli, które posiadają wiele różnych systemów, cechujących się wysoką ergonomią.

W naszym sklepie online znajdują się taborety, które spełniają najwyższe standardy. Wyposażone w stabilną podstawę, gumowe kółka i wygodne oparcie są wygodne dla użytkowniczek i zapewniają sprawną i płynną pracę wizażystkom i stylistkom. Ich dużą zaletą są profilowane siedziska, wytrzymałość i stabilność, regulacja oparcia i wysokości. Proponujemy także wygodne taborety o prostej konstrukcji bez oparcia.

Wszystkie oferowane produkty to nowoczesne modele, które idealnie się wpasują we wnętrze każdego salonu kosmetycznego. Ceny hurtowe to znakomita okazja do poczynienia takiej inwestycji.Śledź nas na Facebooku